top of page

Zamów darmowy podręcznik o zrównoważonym żeglarstwie

Co jest celem akcji?

Celem akcji jest rozpowszechnienie Minipodręcznika o zrównoważonym zeglarstwie i umieszczenie go w formie papierowej na jachtach czarterowych i szkoleniowych na Mazurach. Dostępny na wyciągnięcie ręki przystępny podręcznik dostarczy żeglarzom wiedzy na temat tego jak ograniczyć swój wpływ na środowisko. W 2023 roku udało nam się umieścić na jachtach ok. 200 podręczników - w tym roku to dla nas dolna granica. Tę akcję kierujemy do szkół żeglarstwa, firm czarterowych i właścicieli portów.

 

Podręcznik ma 22 strony i wydrukowaliśmy go w formacie A5, na grubym i wytrzymałym papierze, dzięki czemu powinien spokojnie przetrwać do końca sezonu żeglarskiego. Poniżej kilka poglądowych zdjęć.

Jak wziąć udział w akcji?

To bardzo proste. Jeżeli reprezentujecie szkołę żeglarstwa, firmę czarterową lub port i chcecie otrzymać podręcznik by umieścić go na swoich jachtach lub w łatwo dostępnym miejscu (np. tawerna, kapitanat), chętnie prześlemy Wam za darmo określoną liczbę podręczników bezpłatnie i do wskazanego paczkomatu.

Wystarczy uzupełnić formularz tutaj: https://forms.gle/hPXLdsw5YZ3Wzzg18 

By nie szaleć z kosztami transportu, wysyłki podejmujemy się przy min. 5 szt. zamówionych podręczników.

Kto za to wszystko zapłaci?

Działanie finansujemy ze środków pozyskanych w ramach programu Social Tides od INCO Academy, finansowanego przez Google.​

Minipodręcznik o
zrównoważonym żeglarstwie

bottom of page